Polisanet

Ubezpieczenie domu i mieszkania

Ubezpieczenie mieszkania/domu to kompleksowe ubezpieczenie, które pozwoli ochronić prywatną nieruchomość, wyposażenie oraz rzeczy osobiste. Oprócz nieruchomości ochroną mogę zostać objęte również bliskie osoby (w ramach NNW i OC w życiu prywatnym). Ponadto zapewnia pomoc w nagłych, nieprzewidzianych wypadkach np. pomoc hydraulika, ślusarza czy specjalisty od sprzęty RTV AGD w ramach ubezpieczenia assitance.

UBEZPIECZENIE DOMU I MIESZKANIA

już od 10 zł miesięcznie

Ubezpieczenie domu/mieszkania obejmuje ochroną nie tylko mury ale również wszystko to co znajduje się wewnątrz i na zewnątrz budynku a także domki letniskowe.

Ochroną można objąć m.in.:

– nieruchomość i pomieszczenia do niej przynależne (piwnica, miejsce parkingowe),

– mienie ruchome (sprzęt AGD, RTV, ubrania, sprzęt sportowy, dzieła sztuki, biżuterię,

– stałe elementy (glazura, podłogi, meble wbudowane).

OC W ŻYCIU PRYWATNYM

już od 5 zł miesięcznie

OC W ŻYCIU PRYWATNYM chroni przed finansowymi konsekwencjami zdarzeń, których skutkiem są szkody osobowe lub rzeczowe spowodowane osobom trzecim. Ubezpieczenie obejmuje wszystkich domowników, a także szkody wyrządzone przez zwierzęta domowe, na terenie całego świata.

Ubezpieczenie pokryje m.in. szkody:

– spowodowane podczas jazdy na nartach,

– spowodowane podczas jazdy na rowerze,

– wyrządzone przez dzieci,

– wyrządzone przez zwierzęta domowe.

Ubezpieczenie domu i mieszkania

Czy wiesz, że umowa z towarzystwem zabezpiecza Cię finansowo przed stratami mogącymi wynieść kilkadziesiąt lub nawet kilkaset tysięcy złotych?

Biorąc pod uwagę, że solidne ubezpieczenie domu lub mieszkania kosztuje 200-300 zł w skali roku, nie będzie to poważne obciążenie domowego budzetu. Zawsze też mozesz zapłacić składkę w kilku ratach.