Polisanet

Ubezpieczenie pracowników COVID-19

Grupowe Ubezpieczenie Covid-19, ma na celu wsparcie pracowników w sytuacji wystąpienia u nich tej choroby. Produkt powstał w oparciu o doświadczenie z rynku włoskiego gdzie w ramach pokrewnego programu ubezpieczono już ponad  500 000 Pracowników.

GRUPOWE UBEZPIECZENIE COVID-19

już od 4 zł miesięcznie za pracownika

– wsparcie finansowe dla Pracowników, którzy zachorują na Covid-19 i wskutek zakażenia trafią do szpitala.

– Covid-19 Assistance – pakiet usług dodatkowych wspomagających rekonwalescencję Pracowników po hospitalizacji spowodowanej Covid-19 oraz pomoc psychologiczna dla wszystkich Pracowników, którzy jej potrzebują w związku z obecną sytuacją.

– oferta limitowana, dostępna wyłącznie jako ubezpieczenie grupowe ze składką sponsorowaną dla wszystkich pracowników.

– maksymalnie uproszczony proces zawarcia – dzięki formie bezimiennej i możliwości akceptacji ofert przez e-mail, ubezpieczenie możemy zawrzeć szybko i bez zbędnych formalności.

składka roczna w zależności od wariantu : od 49,90 zł do 89,90 zł za pracownika.

Ubezpieczenie od COVID-19

W związku z rosnącą liczbą zachorowań na COVID-19 – chorobę wywoływaną przez koronawirusa SARS-CoV-2, chcemy zaprezentować Państwu istotne informacje najnowszym produkcie ubezpieczeniowym.

Generali poszerzyło ofertę o nowy grupowy produkt ubezpieczeniowy. Umożliwia pracodawcy ubezpieczenie całego zespołu na wypadek zarażenia się koronawirusem SARS-CoV-2. Każdy pracownik ze zdiagnozowaną w trakcie trwania ubezpieczenia chorobą COVID-19, może liczyć na finansowe wsparcie w związku z pobytem w szpitalu związanym z tą chorobą – informuje ubezpieczyciel.